Usługi

Cięcie

Świadczymy usługowe cięcie skór naturalnych, dzianin, tkanin oraz materiałów syntetycznych, skór ekologicznych, kartonów i innych materiałów.

Usługa odbywa się za pomocą:

  1.  noży mechanicznych,
  2.  oraz prasy hydraulicznej i wykrojników – dla masowych wyrobów lub półproduktów;

cięcie jest możliwe na podstawie powierzonych szablonów, bądź na podstawie samodzielnie stworzonych szablonów w oparciu o informacje od Klienta.

Masz pytanie? Napisz do nas

Stemplowanie

Oferujemy usługę stemplowania / logowania na skórze naturalnej, skórze ekologicznej, materiałach syntetycznych. Stemplowanie odbywa się za pomocą specjalistycznych maszyn, które wyciskają logotypy mosiężnymi wypukłymi stemplami. Możliwym jest również hot – stamping, czyli ozdobienie logotypu folią w dowolnym kolorze.

Masz pytanie? Napisz do nas

Malowanie i szlifowanie krawędzi

Dzięki profesjonalnym maszynom włoskim oferujemy usługi szlifowania krawędzi skór oraz malowania brzegów elementów lub wyrobów skórzanych. Przy użyciu wymiennych kamieni w szlifierce, możemy ustawić maszynę do każdego rodzaju skóry naturalnej. Posiadamy w ofercie szeroką gamę kolorystyczną farb, które idealnie pokryją nieestetyczne brzegi wyrobów skórzanych.

Masz pytanie? Napisz do nas

Biuro konstruktorskie

Masz pomysł, próbkę do inspiracji, wizję na wyrób ze skóry naturalnej? Pomożemy Ci ją przekuć w realny produkt. Opracowanie szablonu krawieckiego polega na przeniesieniu danego projektu (w postaci szkicu, rysunku lub fotografii) na formę cyfrową, następnie na papierową i w końcu na materiał.  Przygotowujemy szablony wszelkiego typu wyrobów skórzanych (torebki, portfele, akcesoria skórzane). Finalnie, otrzymasz od nas szablon w wersji cyfrowej, oraz w wersji kartonowej, wraz z niezbędnymi informacjami do dalszego szycia.

Masz pytanie? Napisz do nas