Produkcja

Jesteśmy godnym zaufania Partnerem przy produkcji Państwa produktów.

 

Zakład „Koga” zlokalizowany jest w jednej lokalizacji, dysponuje obiektem produkcyjno-usługowym w Białymstoku, przy ul. Warynskiego 26. Dzięki pozytywnym przepływom finansowym, zapewniającym stabilność finansową, stale powiększamy przemysłowy park maszynowy oraz sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie.

 

Utrzymanie wysokiego poziomu technologicznego pozwala firmie na dynamiczny rozwój. W zakresie maszyn przygotowawczych do produkcji, korzystamy z rozwiązań włoskich producentów, natomiast proces szycia w 85% odbywa się przy użyciu wyspecjalizowanych w ciężkim szyciu przemysłowym, najnowocześniejszych japońskich maszyn JUKI.

Stoi za nami duża wiedza w zakresie konstrukcji, wykroju i wykonania toreb. Zatrudniamy wykwalifikowane krawcowe, z których każda posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Wszystkie materiały do produkcji pochodzą z renomowanych przedsiębiorstw z certyfikatami jakości. Każdy z naszych dostawców surowca jest wnikliwie analizowany i oceniany. Działając jako zespół jesteśmy bardzo dumni z napisu Made in Poland.

Dbałość o jak najwyższą jakość i 100% powtarzalność produktu oraz determinacja w działaniu pozwala nam sprostać najbardziej wymagającym klientom. Dzięki zaangażowaniu każdego pracownika w efekt końcowy ,nasze torebki damskie, torby męskie, listonoszki, kopertówki czy też aktówki z powodzeniem konkurują na rynkach europejskich i światowych.

Klienci – marki modowe %

Export %

Miesięczna wydajność szt.

Ostatnie realizacje na zlecenie naszych Klientów.

Celem zabezpieczenia się przed kradzieżą wzorów przemysłowych, udostępniamy całość aktualnych modeli po kontakcie e-mailowym lub telefonicznym.