O nas

Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką naszego Zakładu.

Zakład produkcyjny „Koga” z siedzibą w Białymstoku (woj. podlaskie) zajmuje się przemysłową produkcją torebek damskich i męskich, kopertówek, portfeli, akcesoriów i bagażu gwarantując doskonałe ceny i warunki współpracy. Koga to w 100% polska firma, która nieustannie i dynamicznie się rozwija, inwestuje w unikalne rozwiązania w zakresie wzornictwa produktów jak i technologii użytkowych.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, z powodzeniem przyjmujemy i realizujemy zlecenia na wykonanie dowolnych torebek damskich, toreb męskich, listonoszek, aktówek, neseserów, portfeli, dodatków galanteryjnych. W swojej ofercie posiadamy ponad 500 wzorów własnych produktów. Dzięki stałemu rozwojowi i śledzeniu trendów rynkowych w każdym sezonie wprowadzamy na rynek nowe, modne wzory. Specjalizujemy się w materiałach syntetycznych oraz skórze naturalnej i ekologicznej. Cechuje nas solidne wykonanie oraz terminowe dostawy.

Pracujemy na zlecenie największych i najbardziej popularnych marek modowych w Polsce i na świecie przygotowując kompletne kolekcje na każdy sezon a komunikacja naszego działu technologicznego z działami projektowymi naszych partnerów jest elastyczna i oceniana jako niezastąpiona i niezawodna. Głównymi rynkami poza Polską są obecnie Szwajcaria, Niemcy, Kraje Arabskie, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Nasze wyroby eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

Najlepszym poświadczeniem rzetelności naszej firmy, a także dowodem jej dynamicznego rozwoju są nagrody, którymi uhonorowano nas za naszą działalność: październik 2014 e-Gazele Biznesu – Puls Biznesu, marzec 2015 Innowacje – Kurier Poranny.