O nas

Zakład produkcyjny „Koga” z siedzibą w Białymstoku (woj. podlaskie) zajmuje się przemysłową produkcją torebek damskich i toreb męskich, kopertówek, portfeli, akcesoriów skórzanych, biwuarów, aktówek oraz bagażu gwarantując doskonałe ceny i warunki współpracy. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem i polską technologią. 

Z powodzeniem przyjmujemy i realizujemy zlecenia na wykonanie dowolnych torebek damskich, toreb męskich, listonoszek, aktówek, neseserów, portfeli, dodatków galanteryjnych. W swojej ofercie posiadamy ponad 500 wzorów własnych produktów. Dzięki stałemu rozwojowi i śledzeniu trendów rynkowych w każdym sezonie wprowadzamy na rynek nowe, modne wzory. Specjalizujemy się przede wszystkim w wyrobach ze skór naturalnych. Cechuje nas solidne wykonanie oraz terminowe dostawy. 

Realizujemy również produkcję wieloseryjną z surowców syntetycznych, którą wykonujemy w naszym oddziale w Guangzhou, Chiny. Produkcja jest wykonywana pod ścisłym nadzorem technologicznym i jakościowym naszych polskich specjalistów.

Pracujemy na zlecenie największych i najbardziej popularnych marek modowych w Polsce i na świecie, przygotowując kompletne kolekcje na każdy sezon. Komunikacja naszego działu technologicznego z działami projektowymi naszych partnerów jest elastyczna i oceniana jako niezastąpiona i niezawodna. Głównymi rynkami poza Polską są obecnie Szwajcaria, Niemcy, Kraje Arabskie, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Nasze wyroby eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

W przypadku zainteresowania cięższymi wyrobami skórzanymi dla profesjonalistów, w szczególności dla branży budowlanej, energetycznej, leśnej, zapraszamy na stronę internetową naszego drugiego zakładu produkcyjnego „Bialskór” – www.bialskor.com.pl.