FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Celem uzyskania katalogu z wzorami, prosimy o kontakt e-mailowy.

Przy produkcji Państwa wzoru, minimalne zamówienie to 50 sztuk model/kolor. Jeżeli chodzi o skórę naturalną jest to 25 sztuk model/kolor. W przypadku produkcji z naszego wzoru, minimalne zamówienie to 8 sztuk model/kolor.

Wiemy, że dotrzymywanie krótkich terminów w produkcji to podstawa. Standardowy czas oczekiwania na zamówienie wynosi 7-14 dni roboczych. Przy zamówieniach powyżej 500 sztuk termin jest przedłużany do 20 dni roboczych. Powyżej 1000 sztuk termin wynosi do 25 dni roboczych. Przy stałej współpracy terminy negocjowane są indywidualnie.

Mamy podpisane umowy współpracy z największymi przewoźnikami w Europie i na Świecie, stąd jesteśmy w stanie dostarczyć wyprodukowane ilości w każde miejsce na świecie. Pomożemy w każdej kwestii związanej z transportem, cłami i podatkami.

Oferujemy produkcję toreb z Państwa materiałów.

W każdym kwartale roku moda na określone modele torebek się zmienia. Śledzimy trendy, wprowadzamy nowości i jesteśmy w stanie pomóc przy składaniu zamówienia w zakresie modeli i kolorów. Bierzemy pod uwagę: charakterystykę klienta docelowego, porę roku, lokalizację sprzedaży, trendy oraz poziom cenowy. Naszym celem jest pomoc Państwu w osiągnięciu sukcesu sprzedażowego produktów wytworzonych przez nasz zakład.

Inne kolory obowiązują na jesień-zimę, a inne na wiosnę-lato. Jednego roku jedne materiały są popularne, innego roku zupełnie inne. Na podstawie zebranych doświadczeń jesteśmy w stanie pomóc przy ich wyborze, tak aby skutecznie wzmocnić sprzedaż i zadowolenia Państwa klientów.

Przed rozpoczęciem produkcji wymagamy 20% zaliczki, przy odbiorze towaru pozostałe 80%. W zależności od zaawansowania współpracy oferujemy również kredyt kupiecki na 7-90 dni od momentu odbioru towaru.

Jesteśmy profesjonalnym, zarejestrowanym i legalnym przedsiębiorstwem w Polsce i wystawiamy faktury VAT. Posiadamy również VAT EU: PL5422873701 (do sprawdzenia na stronie VIES).

Produkcja nowej gamy produktów galanteryjnych jest jak najbardziej możliwa. W tym celu prosimy o wiadomość e-mail wraz z załączonymi projektami/wzorami do wytworzenia i krótką charakterystyką.

Dzięki nowoczesnym maszynom, doświadczonej kadrze i wysokiej klasy komponentom tworzymy produkty, które są wytrzymałe, funkcjonalne i modne.

Nie znaleźliście Państwo odpowiedzi na wasze pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Napisz do nas